Лікарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Історія школи

Світло  шкільного домуСонячними споминами сяє воно нам всюди на крутих життєвих шляхах та кличе до себе знов у юність,у дитинство,до сходинок рідної школи,туди,де було так затишно і спокійно,туди,де  уперше навчилися читати й писати святі слова: «мама», «Батьківщина», «Україна».

Наша школа невеличка,

Найвіддаленіша всіх.

В ній працює лиш сімнадцять

педагогів чарівних.

Школа має свої традиції,власні надбання.

У Лікарівській ЗШ І-ІІІ ступенів навчається 73 учні. Належні умови для якісного засвоєння знань учнів створює педагогічний колектив у складі 17 вчителів:

• Старший вчитель – 2
  • Вчитель І категорії – 6
  • Вчитель ІІ категорії – 1
  • Учитель спеціаліст – 2
  • Учитель з вищою категорією – 7
  • Має звання «Молодий вчитель року»на конкурсі молодих спеціалістів «Педагогічний світанок 2012 року» - 1

Усі педагоги мають вищу педагогічну освіту і володіють державною мовою. Педагогічний колектив Лікарівської школи працює над єдиною методичною проблемою:

«Розвиток здібностей та інтересу учнів до навчання через  управадження педагогічних інновацій у практику».

Реалізація проблеми здійснювалась через роботу педагогічної та методичної рад,методичних обєднаних творчих груп.

Домінуючою формою методичної роботи в школі є методичні об’єдання вчителі. У своїй діяльності вони практикують різноманітні види роботи.

Так будувалася наша школа, яка у 1967 році гостинно відчинила двері для учнів.

/uploads/editor/8039/499872/sitepage_9/files/lekarevka.pptx

Вчителі, які працювали у школі, починаючи з 1967 року. Багатьох з них уже немає поряд з нами, але ми памятаємо і завжди будемо їх памятати.

/uploads/editor/8039/499872/sitepage_9/files/vchiteli_pomerli.pptx

Директори школи із заснування по сьогодення:

/uploads/editor/8039/499872/sitepage_9/files/prezentaciya_direktori.pptx