Лікарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4 квіт. 2014

4 квітня в першому класі відбулась відкрита виховна година на тему: «Як до нас приходить книга».

Мета виховної години: дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, збагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.
12 бер. 2014

Відкрита виховна година класного керівника 3 класу Григорьєвої О. М. на тему: «Державні народні символи України».

Мета: Ознайомити дітей з національними та народними символами України; формувати національну свідомість школярів; виховувати почуття любові до своєї землі.
6 бер. 2014

Свято "Мамо, матінко.матуся!" та вечір "Нумо дівчата!"

Мама… Наймиліше слово на землі. Воно однаково звучить на всіх мовах. У мами ніжні і ласкаві руки, добре і чуйне серце. Матусина любов мов сонечко, зігріває нас усе життя.
4 бер. 2014

У 2014 році Україна відзначає 200 - річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» єдине з ім’ям Тараса Шевченка, бо саме він став символом своєї нації та країни.